Steroid Kürleri ve Fiyatları Previous item Steroid Satın Al... Next item Kısa Zamanda Steroid...

Steroid Kürleri ve Fiyatları

Anabolik steroidleri için en fazla tercih edilen sistemlerden biri de hazır kürler. Pek çok uzman tarafından yapılan hazır kürler sayesinde istenilen maddeler bir arada bulabilme imkanı doğuyor. Peki steroid kürleri yeteri kadar iyi mi? Kürler nasıl temin edilebilir? Fiyatları neye göre belirlenmektedir?

Steroid sipariş vermek isteyenler için birden fazla seçenek bulunmaktadır. Sporcular kendilerine göre uygun olan maddeyi seçebilmektedir. Anabolik steroidlerde kendi içinde birden fazla çeşit de yer alır. Fazla seçeneğin olması satın alacaklar için iyi bir haber. Ürün çeşidi insanın daha farklı seçim yapmasına olanak sağlar. 

Hazır steroid takviyesi alabilmek oldukça basittir. İster jel, ister hap, istersenizde iğne şeklinde steroid sipariş edilebilmektedir. Hap ve iğne en fazla tercih edilenidir. İğne dediğimiz ise, enjeksiyon şeklindedir. Yani aşı gibi bir yapısı vardır. Koldan ya da vücudun herhangi bir noktasından enjekte etme işlemidir. Bu işlemleri evde kendi başınıza kolaylıkla yapabilirsiniz. Alıştıktan sonra istediğiniz gibi vücuda anabolik steroid maddesini enjekte ettiğinizi fark edeceksiniz. Hap ise, ağızdan su ile alınmaktadır.

Yukarıda saydığımız takviyeler tek tek alınabilmektedir. Buna ek olarak set halinde de steroid satın al işlemi yapabilirsiniz. Hazır setlere ise steroid kürleri olarak isimlendirilir. İçinde farklı maddeleri içeren kürlerden oluştuğu için bu isim verilmiştir. Almak istediğiniz her şeyi kür sayesinde erişebilirsiniz. Hacim, kas, yağ yakıcı kürleri bunların başında gelir.

Steroid Kürleri ve Fiyatları

Steroid Kürleri

Steroid kürleri için öncelikle ne yapmak istediğinize karar vermelisiniz. Yağ yakma ya da kas kütlesini genişletme gibi işlemlerden biri seçilmelidir. Seçim yapıldıktan sonra rota çizilmelidir. Diğer türlü gelişigüzel bir kullanım ortaya çıkar. Anabolik steroid sipariş için kürler şu şekildedir;

Bu hazır paket kürlerinden birini seçerek başlayabilirsiniz. Ancak bunların belli bir seviyelerde olduğunu hatırlatmak isterim. Bu yüzden satın almadan önce doktora danışın. Fiyatları ise 255 TL ile 5400 TL arasındadır.

Yorum

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Mesaj gönder
1
Yardımamı ihtiyacınız var?
Uzman kadromuz 7/24 sorularınızı cevaplamak için whatsapp destek hattında beklemektedir. Ürün sipariş etmek için lütfen site üzerinden işlem yapınız.